Květen 2012

Střelec (Sagitarius)

30. května 2012 v 21:59

 • Sagitarius je nebeský duch a patří mezi 12 zlatých klíčů zvířat, nosí kostým koně a v současné době je ve vlastnictví Lucy Heartfilia.
 • Přestože má Sagitarius vzhled člověka nosí oblek koně. Je vysoký má černé vlasy. Jeho zbraň je luk a obří toulec s šípi na zádech.
Archery:Sagitariusovo zbraň je Luk a šípi. Je schopny snadno roztřžílet věci bez zastavení. Je taky velmi vynalézavi, když zničil elektrické zařízení aby mohl dát Natsuovi oheň.


Štír (Scorpio)

30. května 2012 v 21:52

 • Scorpio je nebeský duch a jeden z 12 klíčů zvířat.
 • Jeho klíč je ve vlastnictví Lucy Hearfilia, dříve patřil Angel a je přítel Aquarius.
 • Scorpio je poměrně vysoký, štíhlý, postavený muž tmavé pleti s kratkymi vlasy. Na jedné straněmá bilou barvu vlasů a na druhé červenou. Jeho ocas je velká zbraň kterej má ve tvaru štíra.
 • Na rozdíl od Aguarius je Scorpio mnohem laskavější a respektuje Lucy.
 • Scorpio má divný způsob mluvení.
Caster Magic User: Je to silná bojovník. Používa magii písku.

Sand Magic

Sand Buster: Scorpio mí písek ve svém ocasu. A na nepřětale pouští silné písečné tornádo.


Panna (Virgo)

30. května 2012 v 21:43

 • Virgo je nebeský duch z 12 zlatých klíču zvířat, který je ve vlastnictvé Lucy Heartfilia a dříve jí vlastnil Duke Everlue.
 • Virgo má podobu komorné s okovy kolem zápěstí, krátké růžové vlasy a modré oči. Nosí typické černé a bílé oblečení služky. Když byla s vévodou z Everlue, byla extrémně tlustá a vysoká, měla zvířecí tvář a vlasy měla hozené do dvou culíků. Ted když je s Lucy má typicky ženský vzhled krásy a drobné tělo. Serii Lullaby bylo prokázáno že se může vratit do své staré podoby, pokuď by si to Lucy přala.
 • Virgo je velmi poslušná, vždy říká svému majiteli jestlí jí nechce potrestat. Lucy volá Hime což znamená princezna.
Caster Magic User:Jako nebeský duch má mafickou moc, kterou používá v boji s nepřátely.Vladné magii země,

Earth Magic: je velmi zdatná magiii země.

Spica Lock: Stejně jako Juviin vodní zamek, může soupeře omezit ve skalach.

Spica Hole: zahrabe se do země, vynoří se ze zěmě uhodí soupeře, který líti do země a dá mu pěstí a soupeř letí do díry.

Diver Magic: vytvoří unikové cesty v zemi.

Transformation:dokáže měnit vzhled aby se líbila svému pánovi.

-má velkou fyzickou zdatnost.


Lev (Leo)

30. května 2012 v 21:34

 • Loke je člen Fairy tail, který byl odhalen jako nebeský duch Leo a je jedním z 12 klíčů zvířat.
 • Loke měl krátké tmavě oranžové vlasy a brýle, jeho oděv se skladal ze zelení bundy s načechraným bílím límcem, světle červenou košili a černé kalhoty.
 • Těd má sportovní silnější a delší vlasy s několika naušnicemi v uchu. Nosí černy oblek s barevnou košílí a zebrovitou kravatou. Brejle zustaly stejné.
 • Loke je velmi koketní a atraktivní mezi ženami. Když se pokusil flirtovat s Erzou tak malem umřel. Během času ve Fairy Tail se kolem něj motalo spoustu kamarádek.
 • Je velmi loajální ke svým přátelům, bylo to dokázano když zůstal kvuly Aries ve světě lidí, aby je Karen Lilica propustila.
 • Loke byl nebeský duch ve vlastnictví Karen. Jednou když Karen týrala Aries se jí Loke zastal a řekl Karen at zruší jejich smlouvy, Karen odmítla a proto Loke zůstal ve světě lidí po měsíci za nim Karen šla a prosila ho o odpuštění Loke odmítl.
 • Proto Karen vzala misi při niž zahynula Mistr Bob šel oznámit Lokimu, který se kvuly tomu zhroutil a Král duchů ho už víckrát nedovolil vstoupit do světa duchu. Tím Loke zůstal 3 roky bez toho aby dostával jakoukoliv sílu.
Holder Magic User: Jako nebeská duch má vysoké magické schopnosti. S využitím svého prstenu využíva magii Regulus. Která zlepšuje jeho boj na blízko.


Rak (Cancer)

30. května 2012 v 21:23

 • Cancer je nebeský duch 12 zaltých klíčů zvířat, je ve vlastnictví Lucy Heartfilia.
 • Cancer vapadý jako srandovní kadeřník. Jeho vlasy jsou čené plete do afroamerického účesu. Nosí modrou košili, tmavé kalhoty a kroužek řetězce. Barva očí je neznámá, protože nosí brýle. Také má 6 krabích nohou, které se objevují na jeho zádech.
 • Cancer je velmi coll osobnost není příliš emocionální ani horkokrevní.
 • Nakonci své věty vždy říká Ebi (Krevety), Happy se vlimi divil proč neříká -kani (krab). Cance se chová v Erzinině společnosti velmi gentlemasky a končí vetu -Choki, což znamená odstříhnout.
 • Lucy měla klíč od zarátku serie, protože Aquarius a Capricorn, patřil Layle Heartfilii.
Scissors: Cancer je Lucynin kadeřník, má 2 velké nůžky, kteřé používá na stříhaní vlasů nepřatel.


Blíženci (Gemini)

30. května 2012 v 21:11

 • Gemini nebo Gemi a Mini jsou nebeských duchové 12 zlatých klíčů patří mezi zvířecí klíče.
 • Mají schopnost napodobovat vzhled a jsou ve vlastnictví Lucy, dříve patřily Angel.
 • Gemini jsou dvě individuální dvojčata. Oba dva jsou malý, modrý a nosí šortky a maj dva prameny vlasů. Gemi má usta ve tvaru V, zatímco Mini má obraceně.
 • Gemini jsou velmi radostný duchové. Když čekaj narozkaz tak tancujou a dělaj legrační pózy. Nezdají se být plachý, protože nemaj žádny problém úkázat nepřátelovo prsa (vté době byly transformovány v Lucyinim těle). Mají dobré srdce, protože když Lucy nebyla schopna používat magii proti Lucy nedokázaly jí zničit, také jí pomohli zničit Lacrimu i když neměla snima smlouvu.
Caster Magic User: Gemini mají různé magické schopnosti.

Mimikry: Dokonale se promění v oponenta a můžou získvat informace.

Transformation: Trasnformují se do oponenta a můžou používat jeho magii.


Býk (Taurus)

30. května 2012 v 16:58

 • Tauros je nebeský duch, který je ve vlastnictví Lucy Heartfilia.
 • Je perverzní a jako zbraň používá sekeru, v boji nepoužívá magii.
 • Tauros vypadá jako dobře stavěný býk. Jediné co nosí jsou modré spodky, opasek s přezkou ve tvaru byčí hlavy a samozřejmě má naušnice v nose a zvonek na krku. Jeho hruď je křížená páskem od pochvy kde má svou obří sekeru.
 • Tauros je velmi perverzní a zábavně milující charakter. Nicméně, když Lucy zavolá může být zamšřen na ochranu. Býk má tendenci se vyjádřit o Lucynich prsou, obvykle tvrdí že musí chranit Lucynino dokonalé tělo. Když viděl Erzu žádal aby ho potrestala.
 • V současné době není známo, kdy a kde Lucy získala jeho klíč. Má ho od začátku serie. V anime bylo prokázáno, že uzavřel smlouvu na louce s kravy, Tauros slíbil, že bude vždy chránit Lucy.
Two Blade Axe: Tauros vytahne svojí dvoujtou obří sekeru a s Taurosem se tak stáva mocná zbraň

Rampage: Tauros vysílá malé zemětřesení do svého nepřítele, tím že ho rozdělí od zemi s jeho sekerou, zdá se že je to základ jeho moci Tauros je v magii nejistý.


Beran (Aries)

29. května 2012 v 13:38

 • Aries je nebeská duch, patří mezi zlatých 12 klíčů zvířat. Její klíč je v součásné době ve vlastnictví Lucy, dříve vlastnila Angel a Karen Lilica.
 • Aries je atraktivní dívka s řůžovími vlasi, hnědé oči a zkroucený rohy na hlavě. Beran obvykle nosí oblečení z vlny má ráda načechraný bílí styl oblečení. Její oblečení se měnilo jak postupoval čas. V prvnim vzhledu neměla brašnu kolem pasu a kapuci měla z bílé vlny a né růžové.
 • Aries je velmi plachá a zvořilá. Omlouvá se i když nic neudělala kvuly špatnému chování bývalých majitelek. Přesti je velmi mila a pěkna, opravdu ocení jak se kní Lucy chová i přes své obavy je připravena bojavat pro ní.
 • Tři roky předtím než Aries vlastnila Lucy, byla vlastněna Karen Lilicou, která se kní chovala hrozně. Karen používala Aries, aby otáhla pryč čeny Blue Pegasus od ní. Mistr Bobo tot vidí a varuje Karen, aby se chovala ke svým duchům lépe. Karen ze vzteku fyzicky útočí na Aries i když je Aries svalena na zemi a nebrání se.
 • Jako trest se snaží Karen udržet Aries co nejdéle na zemi i když ví že nebeský duchové to snáší špatně a můžou zemřít. Jediny Loke přišel za Karen a Aries poslal zpět mezi duchy a řekl Karen ať zruší jejich smlouvy Karen odmítne a Loke zůstane v lidském světa. Karen vzala misi a byla zabita Angel s Oracion Seis, která si vzala klíč Aries.
Magie:
Wool Magic:Aries používá magii vlny.

Wool Bomb:Aries vyčaruje obrovské množství magické vlny kolem oponenta, která vybuchne.

Tento útok reague na teplo.

Wool Shot: Aries vystřeluje výbušnou vlnu na své nepřátelé, která reague na teplo.

Wool Wall: Aries vyčaruje hustý růžový mrak vlny, která jí chrání před útoky nepřátel, jako jiný útoky i tato vlna je měkká. (pouze anime).

-Aries úkázala zručnost v boji na pěsti. Aries se dokonce vyrovnala Lokimu dokuď je oba dva nesestřelil Caelum.


Lucy Heartfilia

29. května 2012 v 13:16

 • Lucy Heartfilia je hvězdný mág a jedna z hlavních ženských postav.
Vzhled
Má hnědé oči, blond vlasy , které si většinou obvykle váže různými barevnými stuhami. Také má velké prsa. Lucy má razítko na pravé ruce a je růžové a na rozdíl od ostatních postav Lucy nenosí stejné oblečení. Vždy nosí u sebe své zlaté a stříbrné klíče, které jsou povětšinou zavěšené na jejím pásku.

Osobnost
Lucy je jedna z členů co mají zdraví rozum. Ona furt říka Natsuovi jaký je Idiot. Lucy si je jistá že je velmi krásná a přitažlivá. Lucy je velmi vášnivá pro Liteaturu a píše svůj vlastní román. Lucy je členem Heartfilia což je jedna z nejbohatších a nejvlivnějších rodin v zemi Fiore. Nicméně vzhledem tomu že má odcizený vztah s otcem a její matka je mrtvá, Lucy utekla z domova a šla svou cestou. Lucy ze všech nebeských mágů zachazí kvým duchum laskavě. Nepoužívá je jako své štíty, ale bojuje s nima a chrání je.

Historie
Lucy se původně narodila do extrémně bohaté rodiny HeartFilia. Její otec a matka byli původně součástí obchodnického cechu Love & Lucky. Lucy měla velmi dobrý vztah s pracovníkama v jejím domě a s její matkou než zemřela Lucy bylo 10 a stalo se to 7.7.X777 kdy všichni draci někam zmizely. Necméně její otec byl příliš posedlý svojí prací, že často zanedbával Lucy a proto také Lucy utekla z domova.

Magické schopnosti
Unison Raid: Vyvolá Aquirias a s Juvii spojí magii vody, čímž je voda neodčerpatelná.

Uranometoria: Lucy začne zaříkávat a kolem ní se objeví vesmír s 88 hvězdamy, které zaútočí na protivníka. Tato schopnost byla schopna Lucy použít díky Hibikově schopnosti předávat informace. Tuto schopnost pravděpodobně mohla použít i Karen, Hibikova bývalá.

Lucy je hvězdný mág. Své duchy přivolává díky klíčům. Duchové mají různé úrovně výkonů. Například Vodnář ovládá vodu, Býk má zas velkou sílu. Hvězdní magové sbírají dva druhy klíču - Zlaté, což jsou zvířata ze zvěrokruhu a jsou vzácné a je jich jenom 12 - Lucy už získla 10 zlatých. Dalším druhem jsou stříbrné které se dají koupit normálně v obchodě-tyto klíče neslouží moc k boji-Lucy jich vlastní 4.
Když Lucy přivolá hodně duchu hodně jí to vyčerpá. Dokázala, že je velmi silná, když zachranila Lokeho (Nebeský duch Lva) před jeho smrtí tím, že naráz přivolala všechny své duchy, čímž mohla také zemřít.

Zlaté klíče:......Stříbrné klíče:
Beran (Aries)......Jižní kříž (Crux)
Býk (Taurus)......Hodiny (Horologium)
Blíženci (Gemini)......Lyra (Lyra)
Rak (Cancer)......Malý pes (Nikora)
Lev (Leo)......Caelum
Panna (Virgo).......
Štír (Scorpio).......
Střelec (Sagitarius).......
Kozoroh (Capricorn).......
Vodnář (Aquarius).......
Bixlow

29. května 2012 v 12:03

 • Bixlow je 22 letý člen Fairy Tail a tvoří Tým Raijinshuu.
Vzhled:
Má strašidelný vzhled, nosí černou zbroj a razítko člena má na jazyku.Ostatní si myslí že je šíleny, ale on se jenom rád takhle nahlas směje.

Magické schopnosti:
Seidhr Magic: Toto kouzlo mu umožňuje ovládat loutky panenky a jiné objekty. Ovládá 5 panenek a bujuje tím že střílý na nepřítele paprsky energie.

Line Formation: Všech 5 panenek se postaví na sebe a uvolní půlměsíční paprsek na nepřítele.

X Formation: 4tyři panenky tvoří formaci X na blokování útoku.

Baryon Formation: Všech 5 panenek se točí kolem nepřítele, na kterého pak pustí masivní paprsek.

Flight Formation: umožnuje panenkám létat

Figure Eyes: Jako ostatní členové Raiujishuu i on má zvláštní oční kouzlo, která mu umožnuje kontrlovat duši nepřítele.