Únor 2012

Maito Gai

29. února 2012 v 18:15 Postavy Naruto
Maito Gai je Jounin ze Skryté Listové vesnice, má extra husté obočí, mimořádně neobvyklou osobnost a velmi lesklý sestřih vlasů. Při úsměvu se mu třpytí zuby. Sám sebe prohlásil za rivala Hatake Kakashiho. Vede tým, ve kterém je Rock Lee, Hyuuga Neji a Tenten. Svým týmem je nejčastěji oslovován jako Gai-sensei.Ze všech tří z jeho týmu se nejvíce věnuje Leemu. Vede Leeho k tomu, že i když jsou jeho schopnosti horší než ostatních ninjů, tak se pomocí tvrdé práce může vypracovat na skvělého ninju

Techniky
Mistr v Taijutsu (boj na blízko)
Kuchiyose no Jutsu (přivolání- Ninkame, želva)
Gouken (silná pěst)
Konoha Gourikki Senpuu (mocné tornádo z Listové)
Dainamikku-Entorii (dynamický nástup)
Asakujaku (ranní páv)

Kyuubi(Kuruma)

29. února 2012 v 18:08 Postavy Naruto
Vlastním jménem KURUMA
Kyuubi, celým označenímKyuubi no Youko (九尾の妖狐), je nejsilnější ze všech Bijuu (Ocasých démonů). Má ocasy, kterými může snadno ničit lesy, vyvolávat tsunami a drtit hory. Když Kyuubi napadl Listovou, tak Namikaze Minato, Čtvrtý Hokage, obětoval svůj život, když Kyuubiho zastavil a zapečetil v malém dítěti, Uzumaki Narutovi.
Když je Narutovo tělo zraněno, tak Kyuubiho moc ho začne velmi rychle uzdravovat. Také, když Naruto prožívá nějáký velmi emocionální zážitek, tak síla Kyuubiho začne unikat ven a Naruto se začne chovat velmi agresivně a nekontrolovatelně. Zprvu ovládá Naruto trochu schopnost čerpat z Kyuubiho jeho Chakru, ale Sannin Jiraiya naučil Naruta, jak se dostat hluboko do sebe a přesvědčit Kyuubiho, aby mu dal extra Chakru bude-li to nutné. Toto velké množství Čakry také dovoluje Narutovi provádět velké množství Kage Bunshin (Stínových klonů) a přivolat Žabího šéfa Gamabuntu.

Killer Bee

29. února 2012 v 18:01 Postavy Naruto
Killer Bee je ninja ze Skryté Oblačné vesnice a Jinchuuriki Osmiocasého. Pochází z klanu Yotsuki a zdá se, že nemá příliš rád světlo, ale tmu. Na svém pravém rameni má tetování, které znamená "železo" (鉄, tetsu) a na levé tváři má tetování býčích rohů. Také sebou nosí sedm mečů a jeho bratr je Raikage.
Zdá se, že požaduje od druhých, aby ho respektovali. Také hovoří spíše hudebně, konkrétně v rapovém stylu. Dokonce se zastavil v boji, aby si napsal text ke své písňi. Také dobře vychází s Osmiocasým a nemá problémy kontrolovat ho.

Jméno ve znacích: キラービー

Kankurou

29. února 2012 v 17:58 Postavy Naruto
Kankurou je syn Čtvrtého Kazekageho a mladší bratr Temari a starší bratr Gaary.
Na Ninja akademii vystudoval ve 12 letech a stal se Geninem spolu se svými sourozenci. Je známe, že nosí Kabuki make-up, který používají divadelní herci a mění svůj vzhled v průběhu let. Na začátku seriálu také nosí na zádech podivnou zamotanou věc a až později je odhaleno, že je to jeho loutka Karasu. V určitý okamžik v mládí se stal součástí loutkářské skupiny v Písečné vesnici. Díky tomu zdědil loutky, které vyrobil legendární loutkář Sasori. V minulosti byl svědkem toho, jak se Gaara přeměnil do Shukaku, což ho šokovalo a zhnusilo se mu to.

Jméno ve znacích: カンクロウ

Techniky
Kugutsu no Jutsu (Ovládání loutek)
Kurohigi Kiki Ippatsu (Tajná černá technika: Jeden výstřel stroje)
Kurohigi Kiki Nihatsu (Tajná černá technika: Dva výstřely stroje)

Kamizuki Izumo

29. února 2012 v 17:55 Postavy Naruto
Izumo je simpatický chlapík a dobře vychází se svým kolegou Kotetsu.Většinou je uvidíte hlídat bránu listové vesnice,když někdo přijde musí ho zkontrolovat pokud to není někdo cizí.Dále se dá Izumo a Kotetsu vidět když pomáhají Tsunade(5.hokage)třeba hasit požáry,nebo stěhovat nábytek(většinou když se Tsunade naštve a vyhodí něco z okna).Dále jsou v akci,když bojujou proti Hidanovi(člen akatsuki) a mají takové meče.

Jiraiya

29. února 2012 v 17:54 Postavy Naruto
Jiraiya je jeden z legendárních Sanninů (ninjů, kteří dosáhli absolutního mistrovství v některé oblasti bojových umění) a taky se mu říká zvrhlý žabák nebo poustevník.
Je mu 50+ let a i přes svůj věk je to velký šmírák. Rád se seznamuje se všemi dívkami, které se mu líbí. Je velmi známý, protože jako jediný z legendárních Saninů, ale vlastně legendárních ninjů ve světě Naruta se stal spisovatelem a cestovatelem, který prošel velkou část světa a všude se samozřejmě rozlížel po pěkných holkách.

Techniky
Kawarimi no Jutsu (premiestnenie, nahradenie)
Touton Jutsu (technika neviditelného úniku)
Henge no Jutsu (premena)
Rasengan (špirálová guľa)
Tsuin Rasengan (dvojitá špirálová guľa)
Chō Ōdama Rasengan (super veľká špirálová guľa)
Gogyou Kaiin (odpečatenie pečeti päť živlov)
Shikoku Fuuin
Ou Fuuin (potlačovacia pečať)
Kuchiyose no Jutsu (privolanie - ropuchy/žaby)
Kuchiyose: Yatai Kuzushi no Jutsu (privolanie: ničiteľ jedálnych vozíkov)
Kuchiyose: Gamakuchi Shibari (privolanie: spútanie v ropušej hube)
Kuchiyose: Gama Mise no Jutsu (privolanie: technika žabieho obchodu)
Fuuka Houin (metoda pečatenia ohňom)
Doton: Yomi Numa (zem: bažina z podsvetia)
Hari Jizou (ihlový ochránca)
Ranji shigami no Jutsu (besniaca levia hriva)
Gamadaira Kage Ayasuri no Jutsu (žabia technika, tieňovej siluety)
Gamayudan (žabia olejová bomba)
Gamagakure no Jutsu (technika schovania sa v žabe)
Katon: Gamayu Endan (oheň: strela z podpáleného ropušieho oleja)(s Gamabuntom)
Katon: Endan (oheň: ohnivá guľa)
Katon: Dai Endan (oheň: veľká ohnivá guľa)
Kekkai: Tengai Hōjin (technika veľkej bariéry)
Kekkai: Gama Hyōrō (vodné žabie vezenie)
Senpō: Goemon (Sage Art- vzduch: žabia olejová ohnivá guľa
vzduch,olej,ohen)(s Fukasaku a Shimou)
Senpō: Kebari Senbon (Sage Art- jehlový sprej)"najrýchlejší útok Jiraiy"
Sennin Mōdo (Sage Art- Sage/Sennin Mód)

Inuzuka Kiba

29. února 2012 v 17:49 Postavy Naruto
Kiba je Geninem Skryté Listové vesnice. Jeho rodina - klan Inuzuka používá k boji své Ninkeny (ninja psy). Kibův Ninken se jmenuje Akamaru, je to bílý pejsek (později obrovský pes), který je nerozlučným přítelem, bez kterého by si Kiba nedokázal nic představit. Tráví spolu všechen čas, který je v seriálu. Akamaru je velice inteligentní, dokáže se s Kibou dorozumívat a jako Ninken má velmi dobrý čich a sluch. Proto je dobrý pro sbírání informací a stopování. Dokáží společně překvapivá jutsu. Jako je klon člověka na zvíře (Juujin Bunshin) nebo Dvojitý ostrý tesák (Gatsuuga). Díky těmto útokům působí velikou rychlost a překvapivou sílu. Kiba má "někdy" stejnou povahu jako Naruto, také je pro okolí hlučný. Ale stojí si za svými názory a je přátelský, za své druhy z Listové by položil život.
Jeho společníky je tým 8. Pod vedením Yuuhi Kurenai. Jeho společníky jsou Hyuuga Hinata a Aburame Shino.

Techniky
Juujin Bunshin
Gatsuuga
Garouga
Shikyaku no Jutsu
Jinjuu Konbi Henge

Hyuuga Neji

29. února 2012 v 17:47 Postavy Naruto
Neji se narodil jako člen vedlejší rodiny v klanu Hyuuga. Proto se uvádí, že je příbuzný s Hinatou.
A jelikož je Hinata z hlavní rodiny, Neji ji nemá moc rád, nemá rád vlastně celou hlavní rodinu, protože se milně domníval, že vůdce klanu, který pocházel samozřejmě z hlavní rodiny, nechal zavraždit jeho otce a zároveň svého bratra.
Neji nemůže být nikdy vůdcem rodiny Hyuuga. Nenarodil se v hlavní rodině a proto musel vždy sledovat ponížení jeho otce. Každý člen vedlejší rodiny musí nosit na čele Juin - Prokletou pečeť. Tu mohou aktivovat hlavní členové rodiny, tak mohou vedlejší rodině způsobit obrovské nervové bolesti.

Techniky
Byakugan (Pohled v rozsahu 360°)
Juuken (Vznešená pěst)
Hakkeshou Kaiten (Vír proroctví)
Hakke Rokujuyon Shou (64 úderů),
Hakke Kuushou (Prázdná dlaň),
Hakke Hyaku Nijuuha Shou (128 úderů)
Henge no Jutsu (Přeměna)
Hakkeshou Dai Kaiten (Obrovský vír proroctví)
Hakke Sanbyaku Rokujuuisshiki (Styl 361 ran)

Hyuuga Hinata

29. února 2012 v 17:45 Postavy Naruto
Hinata pochází z v Listové vesnici z váženého klanu Hyuuga z hlavní větve rodiny.Její otec Hyuuga Hiashi je vůdce celého klanu.Již od mala jsou na ni kladeny velké nároky,i když je Hinata velmi tichá a nejistá. Jako dědictví svého klanu zdědila mocnou techniku očí Byakugan.
Jako člen klanu Hyuuga ovládá kekkei genkai (vrozenou vlastnost) Byakugan. Byakugan znamená "Bílé Oko". Díky byakuganu je její zorné pole při boji téměř 360°. Styl jejího boje se jmenuje "Juuken" neboli "Jemná pěst". Tento styl dovoluje v kombinaci s byakuganem poškodit oběhový systém Chakry a vnitřní orgány svého protivníka.

Techniky
Byakugan (bíle oko)
Juuken (jemná pěst)
Shugohakke Rokujuuyon Shou (hmat 64 úderů)

Hatake Kakashi

26. února 2012 v 14:23 Postavy Naruto
Elitní bojovník a génius, tak to je Hatake Kakashi zvaný též kopírovací ninja z vesnice ukryté v listí.
Je to celkem sympaťák a pohodář, ale jeho nedochvilnost a přezíravé jednání jsou
pověstné.
Jediný, kdo dokáže Kakashiho dostat z jeho klidné nálady je Jiraiya. Když mu ukáže nový díl jeho románu co Kakashi nejraději čte, tak se neovládne.
Kakashiho věčným protivníkem je Might Gui učitel Rocka Lee, který jako jeden z mála lidí dokáže bojovat proti Sharinganu.
Kakashi je synem Hatakeho Sakuma, ninji s extrémními dovednostmi, který si získal přezdívku Bílý tesák z Listové.
Kakashi toho spoustu prožil. Byl studentem člověka, který se stal Čtvrtým Hokagem
V několika příštích letech si Kakashi získal svou vlastní přezdívku - Kopírovací ninja Kakashi, což bylo kvůli tomu, že pomocí Sharinganu zkopíroval nebo upravil techniky, které spatřil. Také se připojil k ANBU, ních ninjů.
Kakashi dále zlepšoval svoje schopnosti v ANBU a získal respekt mnoha členů ANBU včetně Yamata a Uzuki Yuugao. Také si během tohoto období vytvořil věčné soupeření s Gaiem a zřejmě také podepsal krví svou smlouvu s jeho ninja-psy.

Techniky
Raiton: Chidori/Raikiri
Rasengan
Kage Bunshin no Jutsu
Kamui
Tajuu Kage Bunshin no Jutsu
Sharingan
Mangekyou Sharingan
Fuuja Houin
Shunshin no Jutsu
Mizu Bunshin no Jutsu
Kuchiyose no Jutsu
Ayatsuito no Jutsu
Suiton: Suikoudan no Jutsu
Suiton: Suijinheki
Kuchiyose: Doton: Tsuiga no Jutsu
Suiton: Daibakufu no Jutsu
Doton: Doryuu Heki
Doton: Shinjuu Zanshu no Jutsu
Suiton: Suijinheki
Suiton: Suiryuudan no Jutsu
Sennen Goroshi
Magen: Narakumi